Paola zgadza się podarować Paulinie pieniądze w zamian za udawanie jej przed Lucianem. Rodrigo oznajmia Carlosowi Danielowi, że firma popada w ruinę, gdyż nie przynosi żadnych zysków ze sprzedaży. Paula dowiaduje się od Franciski o wyjeździe Osvalda do stolicy. Alessandro i Paola poznają się. Wznoszą toast za rodzącą się między nimi przyjaźń. Mężczyzna próbuje skusić ją propozycją wspólnej podróży. Carlos Daniel znów spiera się z Estefaníą o Paolę. Zarzeka się, że ma do niej absolutne zaufanie. Paola zaciąga Paulinę do klubu, aby udawała ją przed Lucianem. Paula pisze pożegnalny list do córki. Wkrótce potem umiera. Luciano jest zdumiony widokiem Paoli i Pauliny razem.

Kilka dni później. Paola zapowiada Lucianowi, że planuje zmusić Paulinę, żeby zajęła jej miejsce. Alessandro wręcza Paoli naszyjnik. Paulina dowiaduje się od Nicanora, że Osvaldo porzucił ją dla innej kobiety. Paola podrzuca bransoletkę do torby Pauliny. Babcia Piedad gniewa się na doktora Pedrozę, gdy odmawia jej podania nalewki. Paola zgłasza kradzież bransoletki. Dyrektor lokalu znajduje ją w rzeczach Pailiny. Nakazuje ochroniarzom zatrzymać domniemaną złodziejkę.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.