Alberto dowiaduje się od pielęgniarki, że tajemniczy pacjent zdążył opuścić szpital. Damiana wyjawia Marinie, że zerwała z Baldomerem, ponieważ go nie kocha. Soledad wyjaśnia Baldomerowi, że Damiana chciała zaoszczędzić mu cierpienia, albowiem nie potrafiłaby obdarzyć go miłością, na jaką zasługuje. Alberto podejrzewa, że pacjentem szpitala ukrywającym swoją tożsamość był Isauro. Liczy, że wkrótce pacjent się odnajdzie i będzie mógł przekonać się o słuszności swojej tezy. Doktor Zamudio informuje Lucrecię, że jej pacjent bez słowa opuścił szpital.

Vanessa mówi teściowej, że nie zasłużyła na połowę jej rodzinnego, ciężko wypracowanego majątku. Hilda uważa jednak, że Vanessa wniosła promyk radości do życia jej syna i dlatego powinna otrzymać należną jej część. Informuje ją, że do dopełnienia formalności brakuje już tylko ich podpisu u notariusza. Doktor Zamudio zamierza odwołać operację Isaura. Poucza Lucrecię, żeby na przyszłość nie oferowała pomocy tym, którzy o nią nie proszą. Erasmo zmawia się z Claudią, żeby wspólnymi siłami doprowadzić do rozstania Yolandy z Erickiem. Damiana wyznaje Margaritowi, że zakończyła związek z Baldomerem. Mężczyzna pyta ją, czy teraz da mu szansę. Niespodziewanie spotkanie z Isaurem wprawia w osłupienie Marinę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.