„Światło twoich oczu” - Odcinek 92: Isauro wraca po Marinę | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 92: Isauro wraca po Marinę

novela.pl 11 stycznia 2019 2

W 92. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Isauro i Marina stają ze sobą twarzą w twarz. Emisja 18 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 92: Isauro wraca po Marinę

Alberto dowiaduje się od pielęgniarki, że tajemniczy pacjent zdążył opuścić szpital. Damiana wyjawia Marinie, że zerwała z Baldomerem, ponieważ go nie kocha. Soledad wyjaśnia Baldomerowi, że Damiana chciała zaoszczędzić mu cierpienia, albowiem nie potrafiłaby obdarzyć go miłością, na jaką zasługuje. Alberto podejrzewa, że pacjentem szpitala ukrywającym swoją tożsamość był Isauro. Liczy, że wkrótce pacjent się odnajdzie i będzie mógł przekonać się o słuszności swojej tezy. Doktor Zamudio informuje Lucrecię, że jej pacjent bez słowa opuścił szpital.

Vanessa mówi teściowej, że nie zasłużyła na połowę jej rodzinnego, ciężko wypracowanego majątku. Hilda uważa jednak, że Vanessa wniosła promyk radości do życia jej syna i dlatego powinna otrzymać należną jej część. Informuje ją, że do dopełnienia formalności brakuje już tylko ich podpisu u notariusza. Doktor Zamudio zamierza odwołać operację Isaura. Poucza Lucrecię, żeby na przyszłość nie oferowała pomocy tym, którzy o nią nie proszą. Erasmo zmawia się z Claudią, żeby wspólnymi siłami doprowadzić do rozstania Yolandy z Erickiem. Damiana wyznaje Margaritowi, że zakończyła związek z Baldomerem. Mężczyzna pyta ją, czy teraz da mu szansę. Niespodziewanie spotkanie z Isaurem wprawia w osłupienie Marinę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

2 komentarze »

  1. przemo2q 31 stycznia 2019 o 12:01 - Reply

    Serial na szczęście się już kończy.Wiadomo co tv4 puści po nim ???

  2. rosasc 17 stycznia 2019 o 20:34 - Reply

    Kiedy będą kolejne streszczenia?

Komentarze »


X