Marina pragnie dowiedzieć się, jakie intencje kryją się za propozycją przyjęcia nazwiska Ocaranza. Ojciec wyjaśnia jej, że chciałby oczyścić sumienie oraz doprowadzić do jej pojednania z Albertem. Prudencia przeprasza córkę, że nie zapytała jej wcześniej o zdanie. Wyznaje, że uznała za dobry pomysł zaproszenie Alberta na obiad, aby stworzyć im okoliczności do wyjaśnienia nieporozumień. Przyznaje także, że cieszy się z jej związku z doktorem Bazánem.

Isauro wścieka się, gdy Ramona wyjawia mu, że Marina ma nowego narzeczonego. Ricardo sugeruje Marinie, że powinna schować dumę i przyjąć nazwisko Ocaranza. Próbuje jej przetłumaczyć, że wyrzekając się nazwiska, które jej się należy, krzywdzi nie tyle Luisa, co samą siebie. Uświadamia ją także, że sprawiłaby wielką radość matce, która odtąd mogłaby rozpowiedzieć wszem i wobec o łączących je więzach, oraz zabezpieczyłaby przyszłość syna. Isauro dowiaduje się, że Lucrecia jest dziewczyną Alberta. Natychmiast uznaje, że chytrze lekarka posłużyła się nim do osiągnięcia własnych celów.

Susana złości się, gdy Luis oznajmia w jej obecności, że Marina ma w sobie dumę oraz ikrę rodu Ocaranza. Nie może słuchać, jak ten rozprawia o zachwytach, jakie jego córka wzbudziła pośród gości przyjęcia personelu medycznego. Uparcie próbuje wybić mu z głowy pomysł uznania córki oraz dzielenia się z nią majątkiem. Isauro zwraca się z pretensjami do Lucrecii. Wypomina jej, że zataiła przed nim swój związek z Albertem oraz dopytuje się o jej prawdziwe zamiary. Ona tłumaczy, że działa w tajemnicy przed Albertem. Wmawia, że chce mu pomóc, żeby ułożył sobie życie z Mariną, by tym samym przestała zawracać głowę Albertowi. Damiana zrywa z Baldomerem. Alberto wchodzi do pokoju tajemniczego pacjenta.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.