„Miłość po grób” – Odcinek 8: Niewierna żona

W 8. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: León dowiaduje się o zdradzie Lucíi. Emisja w środę 6 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Guillermo pragnie poznać opinię Renaty na swój temat. Kobieta waha się, czy zdobyć na się na szczerość, czy udzielić satysfakcjonującej go odpowiedzi, aby zatrzymać stanowisko. Na prośbę szefa szczerze mówi mu, że jest gburowaty i zapatrzony w siebie jak każdy milioner. Eva oznajmia Alacranowi, że nie pozwoli Lucíi położyć rękę na pieniądzach ojca. Dziwi się sobie, że wdała się w romans z człowiekiem, który ma powiązania z mafią. Alacrán insynuuje, że ciągnie ją do złego.

Guillermo zwierza się Toñowi, że od śmierci ojca wszyscy oczekują, że stanie się kimś innym. On tymczasem chciałby wieść zwyczajne życie. Susana podejrzewa, że Johnny prowadzi nieczyste interesy wspólnie z kandydatem na prezydenta, Sanchezem Bueno, i zamierza go zdemaskować. Gastón wyraża nadzieję, że Lucía zajmie pozycję lidera. Mateo przyznaje mu rację, choć uważa, że Eva może stanąć jej na drodze.

Alicia przypomina Beltranowi, że muszą zebrać pieniądze na przeszczep Javiera. León, w ciele China, wyznaje przyjacielowi, że pragnie czym prędzej powiedzieć prawdę rodzinie i odzyskać dawne życie. Camilo przekonuje go, żeby zaczekał, albowiem nie wiedzą dlaczego znalazł się w ciele innej osoby. Lucía ma dość zachowania Evy, zwłaszcza po tym jak wkradła się do jej pokoju i szperała w jej rzeczach. Guillermo i Toño upijają się i włamują się do sklepu z alkoholem. Toño wyjmuje broń i strzela do sprzedawcy. Guillermo nie chce zostawić rannego bez pomocy. Toño uświadamia go, że jeśli nie uciekną, wystawią się policji. León odkrywa, że Lucía i Johnny mają romans.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.