„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 9: Szansa od losu

W 9. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Anthony przygarnia Ivana pod swój dach. Emisja 7 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Iván szybko awansuje na kelnera, ponieważ zna angielski i znakomicie wywiązuje się z obowiązków. Wzbudza przez to zazdrość u kolegów z pracy. Jeden z klientów restauracji zaprasza go do swojego biura i oferuje pracę przy filmach pornograficznych. Gdy Iván odmawia, grozi mu, że doniesie na niego policji i zostanie deportowany. Iván opowiada o wszystkim szefowi. Ten zwalnia go, bo nie chce mieć problemów.

Camilo odbiera kolejny list od Ivana. Tym razem nie czyta go, lecz od razu drze na kawałki. Gerardo prosi Lucrecię, aby przekonała Maripaz do zmiany zdania w sprawie adopcji. Ona jednak popiera decyzję córki. Maripaz wydaje na świat syna. Gerardo cieszy się, że został dziadkiem. Carlota i Lucía również nie kryją radości z powiększenia się rodziny. Lucía pragnie go przytulić i otoczyć miłością, zanim przyjdzie jej się z nim pożegnać.

Iván staje w obronie Anthony’ego, gdy ten zostaje napadnięty. Nie tylko ratuje mu życie, ale także pomaga odnaleźć psa. Anthony w dowód wdzięczności oferuje Ivanowi pomoc. Zamierza pokryć koszty jego studiów, by spełnił swoje marzenie o byciu inżynierem. Maripaz odmawia karmienia dziecka. Nie chce nawet na nie spojrzeć. Carlota mówi jej co naprawdę myśli o jej zachowaniu.

Anthony opowiada Ivanowi o swoim życiu. Iván odwdzięcza się tym samym. Wspomina o ucieczce z Meksyku oraz wyjawia powody, które zmusiły go do przybycia do Stanów Zjednoczonych. Anthony ponownie wyciąga do niego pomocną dłoń. W zamian oczekuje szczerości i lojalności. Carlota wpada w przerażenie, gdy zauważa zniknięcie syna Maripaz.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.