„Miłość po grób” – Odcinek 50: Azyl

W 50. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Valentina oferuje schronienie Julianie i jej matce. Emisja w piątek 5 marca 2021 na kanale Novelas+

Eva nakazuje detektywowi zdobyć dowody romansu Lucíi z Johnnym, aby mogła ich zdemaskować. Johnny jest dumny z wystąpienia Lucíi przed zarządem firmy. Próbuje ją uwieść, ale ona go odtrąca. Doktor Sánchzez informuje Lupitę, że lada dzień zostanie wypisana ze szpitala. Kobieta mówi córce, że muszą opuścić Meksyk. W przeciwnym razie Alacrán je znajdzie i zabije. Brígida nakazuje Panchitowi wybrać między Lupitą a rodziną.

Renata orientuje się, że Mayela podejrzewa ją i Guillerma o romans. Mayela prosi Vicky, żeby nie nagłaśniała w mediach, że Guillermo rzucił ją dla sekretarki. Valentina proponuje Lupicie i Julianie schronienie. Lupita odmawia, ale Juliana namawia ją do skorzystania z propozycji na kilka dni. Mugre otrzymuje wiadomość z pogróżkami – jeśli wyda Alacrana, przypłaci zdradę życiem.

Lucía otrzymuje samochód w prezencie od Servanda. Eva śmieje się, że znalazła sobie nowego milionera. Juliana całuje się z Valentiną. Lupita spotyka Jacoba. Myśli, że jest jej zaginionym mężem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.