„Zbuntowany anioł” – Odcinek 24: Przyjaźń zamiast miłości

W 24. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros oferuje przyjaźń Pablowi. Andrea zrywa z Ivem. Emisja 5 marca o godz. 11.00 w TV Puls.

Milagros dzwoni do Iva i wmawia mu, że jest w nim szaleńczo zakochana. Ivo domyśla się, że to może być kolejny kawał Milagros. Biegnie do pokoju służby, ale Milagros nie daje się podejść. Socorro i Ramón wykręcają numer Rocky’emu. Przekonują go, że Victora oczekuje go w swoim pokoju. Luisa jest rozczarowana, kiedy dowiaduje się, że mąż po raz kolejny ją oszukał. Pablo wyznaje Milagros miłość, lecz ona nie odwzajemnia jego uczuć i proponuje mu swoją przyjaźń.

Rocky zostaje zwolniony z pracy. Ramón interweniuje w jego sprawie. Andrea przyznaje się Ivowi, że wykorzystała Federica, żeby się na nim zemścić. Angélica potwierdza siostrze Catalinie, że Milagros jest zakochana w Ivie, chociaż on nie zwraca na nią uwagi. Ivo pyta Milagros, czy spotyka się z jego kuzynem. Ona unika odpowiedzi. Marta flirtuje z Ramonem, bo wciąż myśli, że czeka na niego wielki spadek. Socorro nakrywa ich na pocałunku.

Milagros żali się Linie, że nie może rywalizować z Andreą, bo Ivo szuka kobiety dobrej w łóżku. Ojciec Manuel zawiadamia matkę przełożoną, że ich obawy zostały potwierdzone. Milagros i Lina raz jeszcze wykradają telefon, żeby zadzwonić do Iva. Marta odtrąca Damiána, gdy ten próbuje ją zaciągnąć do swojego pokoju. Angélica nie zamierza dopuścić do odejścia Milagros i postanawia rozmówić się z wnukiem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniol
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.