fot. Televisa

Mecenas Barreto informuje Evę, że jej ojciec nie spisał testamentu, co oznacza, że ona, jej rodzeństwo oraz Lucía odziedziczą spadek w równych częściach. León, w ciele China, wyznaje Camilowi, że pragnie odzyskać rodzinę. Wierzy, że żona i dzieci rozpoznają go i przyjmą z powrotem. Camilo jest innego zdania i próbuje odwieść przyjaciela od jego zamiaru.

Lucía zostaje wyśmiana w plotkarskim programie telewizyjnym. Chino jest wściekły na dziennikarza, który publicznie ubliżył jego żonie. Zaczepia go przed siedzibą telewizji i próbuje uświadomić mu, że postąpił karygodnie. Gdy słowa nie pomagają, rzuca się na niego z pięściami, za co zostaje zatrzymany przez policję. Camilo spieszy na pomoc przyjacielowi. Policja nie zgadza się na wypuszczenie zatrzymanego, ponieważ jego odciski placów pasują do poszukiwanego w Stanach Zjednoczonych zabójcy. Camilo próbuje przekupić policjantów.

Komendant Montilla wypytuje Evę o jej relacje z Leonem. Kobieta oburza się na myśl, że policja podejrzewa ją o zabicie własnego ojca. Nakazuje komendantowi zająć się Lucíą, której przypisuje tę zbrodnię. Renata jest zła na Guillerma, że ją wystawił po tym jak uratowała go przed prasą. Keila odradza jej romansowanie z szefem. Uprzedza, że skończy bez pracy i ze złamanym sercem.

Camilo przyznaje się Chinowi, że pierwszy raz w życiu przekupił policję i musiał wpłacić wysoką kaucję za wypuszczenie go z aresztu. Zgadza się pomóc przyjacielowi w zbliżeniu się rodziny. W trakcie rozmowy z Lucíą wspomina, że León planował zmienić szofera i może jej polecić zaufanego człowieka. Chino w końcu zjawia się w rezydencji rodziny Carvajal i staje twarzą w twarz z Lucíą.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.