fot. Televisa

Alicia umiera w ramionach syna. Iván obwinia ojca o jej śmierć. Chce się z nim spotkać, ale zostaje napadnięty przez ludzi Leandra. Antolín i Camilo włączają się do bójki. Antolín ciężko rani jednego z napastników i próbuje zrzucić winę na Ivana. Gerardo postanawia rozwieść się z żoną. Iván trafia do szpitala. Gdy odzyskuje przytomność, ma w głowie mętlik. Antolín wykorzystuje okazję, aby wmówić mu, że śmiertelnie ugodził nożem jednego z napastników.

Camilo udaje się do domu rodziny Curiel, aby odebrać rzeczy Ivana. Gerardo dowiaduje się od niego o śmierci Alicii oraz zamachu na życie Ivana. Jest przekonany, że jego żona maczała w tym palce. Lucrecia początkowo wszystkiego się wypiera, jednak chwilę później przyznaje się do winy. Oświadcza, że osobiście wyda Ivana policji, jeśli ranny pracownik umrze. Gerardo odgraża się, że doniesie na nią, jeśli kiwnie choć palcem.

Carlota uświadamia Lucrecię, że jej nienawiść do Alicii jest nieuzasadniona i nie są ze sobą spokrewnione. Poczęła ją z innym mężczyzną zanim wyszła za mąż za Teodora, zaś Alicia była nieślubną córką jej męża. Gerardo prosi Antolína, żeby namówił Ivana do opuszczenia miasteczka. Wręcza mu w tym celu pieniądze. Antolín wmawia Ivanowi, że zdobył środki na opłacenie szpitala i jego wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Ostrzega go, że jeśli nie ucieknie, może skończyć za kratkami.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.