„Miłość po grób” – Odcinek 48: Zagadka

W 48. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Johnny podejrzewa Lucíę o spiskowanie z Jacobem. Emisja w środę 3 marca 2021 na kanale Novelas+

Johnny nie wierzy w wyjaśnienia Fabricia. Ostrzega mężczyznę, że jeśli go zdradzi, pożegna się z życiem. Jacobo zostaje posądzony o podłożenie listu napisanego rzekomo przez Leona. Mugre pragnie dowiedzieć się, gdzie zostanie pochowana Lupita. Bárbara uprzedza Beltrana, że jeśli nie wręczy jej obiecanych pieniędzy, wyjawi jego żonie całą prawdę. Beltrán prosi ją o cierpliwość ze względu na operację syna.

Valentina ma nadzieję, że artykuł o śmierci Lupity pomoże uśpić czujność Alacrana i jego ludzi. Lucía zarzuca Johnny’emu, że ma obsesję na punkcie Jacoba. Wierzy w niewinność szofera oraz prawdziwość listu, albowiem rozpoznała charakter pisma męża. Johnny zaczyna uważać, że Lucía spiskuje z Jacobem i dlatego trzyma jego stronę.

Renata i Guillermo zbliżają się do siebie. Mayela nie chce uwierzyć Vicky, gdy ta wspomina, że widziała Renatę i Guillerma razem. Johnny próbuje dowiedzieć się od Evy, dlaczego tak bardzo go nienawidzi. Beltrán odwiedza Lupitę. Kobieta dziękuje mu za pomoc i nazywa swoim aniołem stróżem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.