„Zbuntowany anioł” – Odcinek 22: Świąteczny pocałunek | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 22: Świąteczny pocałunek

novela.pl 13 sierpnia 2018 0

W 22. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ivo odwiedza klasztor w przebraniu świętego mikołaja. Emisja 21 sierpnia 2018 o godz. 15.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 22: Świąteczny pocałunek

Victoria otrzymuje nagranie z dedykacją od Bobby’ego. Luisa próbuje zdobyć namiary na Alfreda, ale jego żona odmawia pomocy. Ojciec Manuel pragnie dowiedzieć się, jak układają się relacje Iva z Milagros. Socorro boi się kolejnego związku z obawy przed ponownym porzuceniem.

Victoria prosi Rocky’ego o lekcję tanga. Ivo nakrywa ojca na uścisku z Mileną. Nalega, żeby zdobył się na szczerość i przyznał Luisie, że ma kochankę. Z pomocą Rocky’ego Ramón próbuje wmówić Socorro, że został milionerem. Jego plan bierze w łeb, ponieważ to Marta, a nie Socorro, zwraca na niego uwagę. Milagros prosi Iva o pożyczkę pieniędzy na prezenty dla dzieci z parafii.

Milagros bojkotuje kosze z prezentami dla służby z okazji Bożego Narodzenia. Federico jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Angélica zapragnęła spędzić Wigilię z rodziną. Milagros wraca do klasztoru, żeby zasiąść do świątecznego stołu z innymi sierotami. Ku zaskoczeniu rodziny, Ivo opuszcza wigilijną kolację i przebrany za świętego mikołaja przychodzi do klasztoru, żeby obdarować dzieci prezentami.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X