Victoria otrzymuje nagranie z dedykacją od Bobby’ego. Luisa próbuje zdobyć namiary na Alfreda, ale jego żona odmawia pomocy. Ojciec Manuel pragnie dowiedzieć się, jak układają się relacje Iva z Milagros. Socorro boi się kolejnego związku z obawy przed ponownym porzuceniem.

Victoria prosi Rocky’ego o lekcję tanga. Ivo nakrywa ojca na uścisku z Mileną. Nalega, żeby zdobył się na szczerość i przyznał Luisie, że ma kochankę. Z pomocą Rocky’ego Ramón próbuje wmówić Socorro, że został milionerem. Jego plan bierze w łeb, ponieważ to Marta, a nie Socorro, zwraca na niego uwagę. Milagros prosi Iva o pożyczkę pieniędzy na prezenty dla dzieci z parafii.

Milagros bojkotuje kosze z prezentami dla służby z okazji Bożego Narodzenia. Federico jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Angélica zapragnęła spędzić Wigilię z rodziną. Milagros wraca do klasztoru, żeby zasiąść do świątecznego stołu z innymi sierotami. Ku zaskoczeniu rodziny, Ivo opuszcza wigilijną kolację i przebrany za świętego mikołaja przychodzi do klasztoru, żeby obdarować dzieci prezentami.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniol


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.