„Miłość po grób” – Odcinek 42: Walka o życie

W 42. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Lupita trafia do szpitala. Alacrán każe ją wykończyć. Emisja we wtorek 23 lutego 2021 na kanale Novelas+

Alicia mówi Cristinie o wyjeździe Beltrana do Teksasu po pieniądze na przeszczep. Nie potrafi jednak powiedzieć, skąd je weźmie. Przyznaje, że sekretne życie jej męża po wypadku zaczyna ją męczyć. Plan China, w ciele Beltrana, kończy się niepowodzeniem. Bárbara mówi mu, że ledwo uszła z życiem. Przypuszcza, że Lupita nie miała takiego szczęścia i zapewne zginęła z polecenia Alacrana.

Cárdenas chce natychmiast zobaczyć wyciągi ze wszystkich firmowych kont od śmierci Leona. Nakazuje Machadowi przygotować je w tajemnicy przed wszystkimi. Panchito i Juliana przyjeżdżają do szpitala, w którym przebywa Lupita. Pielęgniarka informuje ich, że pacjentka została postrzelona i jej stan jest ciężki. Alacrán rozkazuje swojemu człowiekowi znaleźć i wykończyć Lupitę.

Lucía i Johnny otrzymują zaproszenie na kolację w domu Sancheza Bueno i jego żony. W trakcie kolacji Patsy wytyka Lucíi, że spotyka się z przemytnikami. Jej zdaniem w ten sposób ściąga na wszystkich kłopoty. Lucía jest innego zdania. Uważa, że dzięki rozmowie z Servandem Armendą firma Carvajal zyskała zaufanie. Lekarze usuwają kulę z ciała Lupity.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.