„Zbuntowany anioł” – Odcinek 16: Luisa romansuje z Alfredem

W 16. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Damián jest świadkiem pocałunku Luisy z Alfredem. Emisja 23 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Ivo próbuje wmówić Andrei, że umawia się z Milagros. Dziewczyna daje się nabrać i myśli, że Ivo naprawdę jest jej chłopakiem. Andrea idzie na skargę do Angéliki. Federico nie akceptuje nowego kaprysu syna i spycha odpowiedzialność na Luisę. Luisa wypomina mężowi, że sam miał romans ze służącą. Marta robi się zazdrosna o Milagros. Obawa się, że ją wyprzedzi i pierwsza zrzuci fartuszek. Ivo wyjawia siostrze, że zerwał z Andreą, bo nakrył ją w mieszkaniu z ich ojcem.

Andrea ostrzega Milagros, że zapłaci za odebranie jej Iva. Victoria także próbuje dokuczyć służącej i wmawia jej, że Ivo z niej zakpił. Federico policzkuje Iva, gdy ten wytyka mu, że sypia z sekretarką. Milagros próbuje ich ze sobą rozdzielić, bo myśli, że pokłócili się z jej winy. Ivo i Bobby jadą na budowę. Milagros zabiera Angélicę do klasztoru. Alfredo kupuje bilety do Rzymu dla siebie i Luisy. Damián nakrywa siostrę i jej terapeutę na pocałunku.

Andrea prosi Federica, żeby powiedział synowi prawdę. Ivo słyszy ich rozmowę i prosi sekretarkę o przebaczenie. Milagros słucha się Liny i zamierza zasiąść do kolacji razem z państwem. Damián proponuje szwagrowi, żeby zadbał lepiej o żonę, jeśli nie chce stracić firmy. Ivo oznajmia rodzinie, że pogodził się z Andreą. Milagros kompromituje się, gdy pojawia się w salonie w ubraniu dyskotekowym.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.