Ivo próbuje wmówić Andrei, że umawia się z Milagros. Dziewczyna daje się nabrać i myśli, że Ivo naprawdę jest jej chłopakiem. Andrea idzie na skargę do Angéliki. Federico nie akceptuje nowego kaprysu syna i spycha odpowiedzialność na Luisę. Luisa wypomina mężowi, że sam miał romans ze służącą. Marta robi się zazdrosna o Milagros. Obawa się, że ją wyprzedzi i pierwsza zrzuci fartuszek. Ivo wyjawia siostrze, że zerwał z Andreą, bo nakrył ją w mieszkaniu z ich ojcem.

Andrea ostrzega Milagros, że zapłaci za odebranie jej Iva. Victoria także próbuje dokuczyć służącej i wmawia jej, że Ivo z niej zakpił. Federico policzkuje Iva, gdy ten wytyka mu, że sypia z sekretarką. Milagros próbuje ich ze sobą rozdzielić, bo myśli, że pokłócili się z jej winy. Ivo i Bobby jadą na budowę. Milagros zabiera Angélicę do klasztoru. Alfredo kupuje bilety do Rzymu dla siebie i Luisy. Damián nakrywa siostrę i jej terapeutę na pocałunku.

Andrea prosi Federica, żeby powiedział synowi prawdę. Ivo słyszy ich rozmowę i prosi sekretarkę o przebaczenie. Milagros słucha się Liny i zamierza zasiąść do kolacji razem z państwem. Damián proponuje szwagrowi, żeby zadbał lepiej o żonę, jeśli nie chce stracić firmy. Ivo oznajmia rodzinie, że pogodził się z Andreą. Milagros kompromituje się, gdy pojawia się w salonie w ubraniu dyskotekowym.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.