„Miłość po grób” – Odcinek 27: Sensacyjne wydarzenie

W 27. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Eva wykorzystuje spotkanie Lucíi z Armentą, aby wywołać skandal. Emisja we wtorek 2 lutego 2021 na kanale Novelas+

Servando Armenta rozkazuje Jacobowi nagrać jego rozmowę z Lucíą. Eva krytykuje zachowanie Lucíi. Obawia się, że jej spotkanie z Armentą wywoła skandal na skalę krajową, a ludzie zaczną posądzać jej firmę o układanie się z przemytnikami. Pedro mówi córce, że od wypadku zachowuje się jak zupełnie inna osoba. Carla przyznaje mu rację i jest gotowa opowiedzieć mu prawdę o sobie.

Pancho załatwia pracę Lupicie, aby zrekompensować jej utratę poprzedniej. Wyznaje, że zrozumiał, że łączy ich tylko przyjaźń. Alacrán jest niezadowolony z wywiadu Lucíi z Armentą. Oświadcza Evie, że nie pozwoli rywalowi postawić na swoim i pokrzyżować jego planów. Montilla i jego ludzie przybywają na miejsce spotkania Lucíi z Armentą. Eva nakazuje Jaramillowi nagrać wszystko, co zobaczy. Ma nadzieję, że przy odrobinie szczęścia Armenta wyświadczy im przysługę i pozbędzie się Lucíi.

Rosjanin i jego ludzie napadają na Pedra, aby dać Carli nauczkę. Renata wyznaje Keili, że biła już blisko powiedzenia Guillermowi, że się pocałowali, ale pojawiła się Mayela. Spotkanie Lucíi z Armentą jest transmitowane na żywo przez naziemną telewizję. Mateo zwraca się z pretensjami do Evy. Ona chwali się, że zapewnia Lucíi wysoką oglądalność o której marzyła. Policja przybywa na miejsce rzeczonego spotkania. Lucía prosi komendanta Montillę, żeby zabrał swoich ludzi. W przeciwnym razie ona i jej szofer zginą.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.