„Zbuntowany anioł” – Odcinek 2: Ivo odgrywa się na Milagros

W 2. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ivo podstępem ściąga Cholito do siedziby rodzinnej firmy. Emisja 2 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Aby przekonać się, że Milagros, przebrana za Cholito, jest dziewczyną, Ivo skrada jej pocałunek. Ona odpłaca mu się kopniakiem w krocze i w obecności policjanta oskarża o napastowanie. Ivo trafia do aresztu, skąd wyciąga go Andrea. Spragniony zemsty wraca do klasztoru, aby porozmawiać z ojcem Manuelem. Kiedy ten wspomina mu, że Cholito szuka pracy, wręcza mu swoją wizytówkę i prosi, by przysłał do niego swoją podopieczną.

Następnego dnia Milagros idzie do firmy Di Carlów w przekonaniu, że Ivo da jej pracę. Gloria towarzyszy przyjaciółce. Angélica traci nadzieję na odnalezienie nieślubnego wnuka i pragnie bezbolesnej śmierci. Luisa prosi bratanka o wyrozumiałość dla ojca. Cholito jest zaskoczona, gdy odkrywa, kim naprawdę jest Ivo. Di Carlo upokarza ją w obecności przyjaciela. Rozgniewana dziewczynę wybiega na ulicę i wpada pod samochód Federica.

Damián umawia się na spotkanie z Ripettim, aby porozmawiać o ziemiach pod budowę dla jego firmy. Ojciec Manuel prosi Cholito, żeby przygotowała chór na mszę za pamięć zmarłego. Bernardo sugeruje Lusie, żeby zatrudniła dziewczynę do opieki nad jej teściową. Ivo szuka Cholito w klasztorze. Pragnie poprosić ją o przebaczenie, ale ona nie chce z nim rozmawiać.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.