„Miłość po grób” – Odcinek 17: Nowy przypadek

W 17. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Camilo udziela pomocy kobiecie, która widuje śmierć. Emisja we wtorek 19 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Camilo proponuje Carli, że przedstawi ją przyjacielowi, który tak jak ona widuje śmierć i chciałby wiedzieć dlaczego. Wyjaśnia, że nie zna się na transmigracji duszy. Guillermo nie może sobie wybaczyć, że z jego powodu niewinny mężczyzna został kaleką. Renata przypomina mu, że winnym jest Toño. Carla dzwoni do Ernesta i jego córki, Moniki. Po usłyszeniu ich głosów rozłącza się.

Renata i Guillermo przedstawiają się Luisie, żonie postrzelonego sprzedawcy, jako członkowie fundacji i oferują pomoc. Alicia wyznaje Octaviowi i Cristinie, że nie rozpoznaje męża. Cristina proponuje jej, aby zasięgnęła porady specjalisty. Nie może uwierzyć, że Beltrán nie doznał żadnych obrażeń neurologicznych.

Eva wypomina Barretowi, że opowiedział się za wsparciem kampanii skorumpowanego Sancheza. Mężczyzna wyjaśnia, że to część jego strategii. Silvana mówi Jacobowi, że przypomina jej Leona Carvajala. Eva nie chce układać się z Lucíą i po raz kolejny obwinia ją o zamordowanie ojca. Valerio ginie w trakcie próby zwrócenia Beltranowi jego dawnego ciała.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.