„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 28: Tajemnica Gerarda

W 28. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Iván dowiaduje się o szantażu. Gerardo ujawnia Lucíi swój największy sekret. Emisja 3 lutego 2021 na kanale Novelas+

Carlota sądzi, że jej groźba skutecznie powstrzymała Juana Jaime przed nękaniem Alicii i nie ponosi on winy za jej śmierć. Antolín podejrzewa, że Álex może być synem Ivana i Maripaz. Camilo i Iván próbują przekonać Davida do pomocy w zdobyciu dowodów przeciwko Juanowi Jaime. David się waha, gdyż nie chce posyłać ojca do więzienia. Camilo zapewnia go, że Juan Jaime nie straci wolności, jeśli zwróci ludziom to, co ukradł.

Iván wręcza Maripaz klucze do nowego mieszkania i samochodu oraz zapewnia, że będzie otrzymywała od Anthony’ego miesięczną pensję w zamian za milczenie. Maripaz wspomina mu o anonimowym telefonie i szantażu. Iván uprzedza ją, że jeśli prawda o ich dziecku wyjdzie na jaw, przestanie mu zależeć na ukrywaniu przeszłości, której się nie wstydzi. Proponuje, aby przy najbliższej okazji odesłała szantażystów do niego.

Maripaz wmawia siostrze i babci, że Iván podarował jej mieszkanie, bo potrzebują wspólnego gniazdka. Carlota jej nie wierzy. Gerardo zwierza się Lucíi. Przyznaje, że gdyby wiedział o ciąży Alicii, nie pozwoliłby jej dokonać aborcji. Wyjawia również, że Álex jest synem Ivana i Maripaz.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.