„Zbuntowany anioł” – Odcinek 3: Fajka pokoju

W 3. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros opuszcza przytułek i wprowadza się do rezydencji Di Carlów. Emisja 3 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Rodzina Di Carlo idzie do kościoła na mszę w intencji ojca Luisy. Federico odmawia uczestnictwa i zasłania się brakiem sympatii do zmarłego teścia. Rapallo także zostaje w domu, aby pod nieobecność rodziny zabawić się z pokojówką. Po mszy Luisa zwraca się do ojca Manuela z prośbą o polecenie dziewczyny do opieki nad Angélicą. Ksiądz zamierza oddać pod jej opiekę Milagros. Tymczasem Milagros po raz kolejny zostaje sam na sam z Ivo. Młody Di Carlo proponuje jej sztamę i wręcza czerwoną różę.

Lina donosi Bernardo na Martę. Damiánowi udaje się uciszyć lokaja. Milagros jest niepocieszona z powodu opuszczenia klasztoru. Żegna się z Glorią i przenosi do domu rodziny Di Carlo. Luisa podejrzewa męża o zdradę. Zaprasza do domu jego sekretarkę, Andreę, aby wziąć ją na spytki. Później przedstawia teściowej jej nową opiekunkę, Milagros. Pomimo prostackich manier sieroty Angélica obiecuje dać jej szansę.

Bernardo oprowadza Milagros po domu. Ivo nie może zapomnieć o pięknej nieznajomej z dyskoteki i namawia Bobby’ego, żeby wybrali się tam ponownie. Milagros poznaje Linę. Dziewczyny zaprzyjaźniają się. Damián prosi Ivo o pomoc w rozmowie z synem. Milagros i Angélica odbywają pierwszą rozmowę w cztery oczy.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniol
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.