Rodzina Di Carlo idzie do kościoła na mszę w intencji ojca Luisy. Federico odmawia uczestnictwa i zasłania się brakiem sympatii do zmarłego teścia. Rapallo także zostaje w domu, aby pod nieobecność rodziny zabawić się z pokojówką. Po mszy Luisa zwraca się do ojca Manuela z prośbą o polecenie dziewczyny do opieki nad Angélicą. Ksiądz zamierza oddać pod jej opiekę Milagros. Tymczasem Milagros po raz kolejny zostaje sam na sam z Ivo. Młody Di Carlo proponuje jej sztamę i wręcza czerwoną różę.

Lina donosi Bernardo na Martę. Damiánowi udaje się uciszyć lokaja. Milagros jest niepocieszona z powodu opuszczenia klasztoru. Żegna się z Glorią i przenosi do domu rodziny Di Carlo. Luisa podejrzewa męża o zdradę. Zaprasza do domu jego sekretarkę, Andreę, aby wziąć ją na spytki. Później przedstawia teściowej jej nową opiekunkę, Milagros. Pomimo prostackich manier sieroty Angélica obiecuje dać jej szansę.

Bernardo oprowadza Milagros po domu. Ivo nie może zapomnieć o pięknej nieznajomej z dyskoteki i namawia Bobby’ego, żeby wybrali się tam ponownie. Milagros poznaje Linę. Dziewczyny zaprzyjaźniają się. Damián prosi Ivo o pomoc w rozmowie z synem. Milagros i Angélica odbywają pierwszą rozmowę w cztery oczy.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.