María nie traktuje poważnie miłosnego wyznania Vladimira. Przyznaje, że nie odwzajemnia jego uczucia i nie wie, czy kiedykolwiek będzie potrafiła go pokochać, albowiem jej miłością jest Luis Fernando. Lupe uważa, że dziewczyna powinna zaufać Vladimirowi. Victoria uprzedza Sorayę o powrocie Maríi. Uznaje, że powinny się dać za wygraną, ale Soraya zgłasza sprzeciw. Fernando zatrudnia pana Caro, aby udzielił Maríi lekcji dobrego wychowania. Dziewczyna mówi, że pobiera już naukę u Luisa Fernanda. Luis Fernando wyznaje matce, że pragnie wziąć ślub i założyć rodzinę, lecz nie z Sorayą, a z inną kobietą. Victoria nie domyśla się, że chodzi o Maríę. Calixta zamierza użyć wszystkich swoich zdolności, aby dopomóc córce w spełnieniu marzeń. Luis Fernando wyjaśnia Maríi, że pragnie uczynić z niej z damę, żeby inni przestali ją krytykować, oraz żeby pewnego dnia mógł ją poślubić. María wyśmiewa go i insynuuje, że zdradzałby ją z Sorayą. Na co on oznajmia, że Soraya nic dla niego znaczy.

Luis Fernando obwieszcza Sorai, że właśnie poprosił Maríę o rękę. Oburzona kobieta natychmiast przekazuje wiadomość Victorii. Pedro wpada na Vanessę. Dziewczyna rozpoznaje go i zaprasza do swojego domu. María wyjawia ojcu Honoriowi, że zakochała się w Luisie Fernandzie. On odradza jej wiązanie się z nim. Soraya ostrzega Maríę, że nie pozwoli odebrać sobie Luisa Fernanda. Luis Fernando zwierza się matce z uczucia, jakim obdarzył Maríę. Soraya przekupuje lekarza, aby wystawił jej fałszywe zaświadczenie o ciąży. Otrzymany dokument składa na ręce Victorii. Kobieta nakazuje synowi poślubić Sorayę, ponieważ spodziewa się jego dziecka.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.