„Światło twoich oczu” – Odcinek 9: Nadzieje Isaura

W 9. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Isauro łudzi się, że Marina wyjedzie z nim do miasta. Emisja 17 września 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Marina obwieszcza Damianie, że jest gotowa przystać na złożoną przez Isaura propozycję wyjazdu do miasta, żeby tylko oddalić się od Alberta. Kobieta namawia dziewczynę, żeby nie rezygnowała ze swojego raju – miejsca w którym przyszła na świat, w którym dorastała i który zna na wylot – ze względu na rodzinę Ocaranza, która prędzej czy później opuści hacjendę. Susana sugeruje Vanessie, żeby przyspieszyła termin ślubu z Albertem, zanim ten straci głowę dla Mariny. Dziewczyna bagatelizuje sprawę, albowiem sądzi, że niewidoma wieśniaczka nie stanowi dla niej żadnym zagrożeniem.

Isauro ma nadzieję, że rozczarowanie nowo poznanym młodzieńcem spowoduje, że Marina zmieni zdanie i zapragnie wyjechać z nim do miasta. Ramona uprzedza go, że Damiana na to nie pozwoli, zwłaszcza teraz, gdy odkryła jego prawdziwe intencje. Próbuje przekonać mężczyznę, że powinien zapomnieć o Marinie i poszukać innej kobiety, która go pokocha, ale on jest ślepo zapatrzony w swoją wybrankę. Luis chwali się Martiriowi, że za miesiąc jego syn poślubi Vanesę. Paulino otrzymuje przestrogę od szefa. Jeśli jeszcze raz narazi mu się, straci posadę i będzie musiał opuścić hacjendę.

Isauro stara się przekonać Marinę, że uczucie, jakim obdarowała Alberta to nie miłość oraz namawia ją, wymazała go z pamięci, skoro planuje poślubić inną. Baldomero donosi Damianie, że ktoś rozpytuje o grób dziewczynki, która zmarła tego samego dnia co Eulalia. Kobietę ogarnia strach na myśl, że jeśli prawda wyjdzie na jaw, może trafić za kratki. Prudencia i Marina spotykają w kościele Marinę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.