Victoria obawia się, że Soraya zapragnie rozbić małżeństwo Luisa Fernanda z Maríą. Fernando jest gotowy pozwać kobietę o upozorowanie własnej śmierci, jeśli ponownie osaczy kogoś z jego rodziny. Soraya wpada na pomysł dokuczenia Maríi anonimowym telefonem insynuującym, że jej mąż ma kochankę. Chwilowo jednak wycofuje się z niego. Toña mówi Agripinie, że Nando prawdopodobnie wstydzi się odwiedzać ich w ubogiej dzielnicy, ponieważ wiedzie zupełnie inne życie. Veracruz nie zgadza się z nią. Wierzy, że chłopak nigdy nie wzgardzi nimi ze względu na ich pochodzenie.

Soraya flirtuje z Nandem. Chłopak ulega jej zalotom. Później, w rozmowie z ojcem, wyznaje że chciałby zaprzyjaźnić się z Sorayą. Luis Fernando wpada w złość i zakazuje mu nawiązywania znajomości z kobietą. Jego reakcja zdumiewa chłopca, który obiecuje być posłuszny. Victoria postanawia zaczaić się na Sorayę, gdy ta zechce złożyć wizytę Luisowi Fernandowi w jego gabinecie. Agripina i Veracruz uważają, że skoro Luis Fernando i María zakazali Nandowi zbliżania się do Sorai, to mają ku temu jakiś powód.

Soraya ukrywa się w samochodzie Luisa Fernanda i próbuje uwieść mężczyznę. Przeżywa rozczarowanie, gdy on ją odtrąca. Victoria z zadowoleniem przygląda się jak jej syn daje nauczkę natrętnej kobiecie. Soraya traci nad sobą panowanie. Wyładowuje swój gniew na Esperanzie, którą włącza do swojego planu zemsty. Nakazuje jej zadzwonić do Maríi i powiedzieć, że Luis Fernando ma kochankę. Na jej nieszczęście telefon odbiera Victoria i oznajmia, że nie wierzy w ani jedno słowo. Niedługo potem Soraya przypadkiem spotyka Victorię w restauracji. Prosi kobietę, aby pozdrowiła Maríę i powtórzyła, że nazajutrz rozpocznie się jej zemsta.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.