Isauro przypomina Marinie, że zawdzięcza mu życie i nie może pogodzić się z myślą, że wciąż kocha Alberta po tym jak wzgardził nią i dzieckiem. Następnie próbuje zabrać ją siłą ze szpitala. Płoszy się, kiedy dziewczyna zaczyna wołać o pomoc. Susana mówi córce, że zostały bez pieniędzy. Radzi jej, że zajęła się poszukiwaniem bogatego męża, zamiast siedzieć bezczynnie w domu. Doktor Bazán uspokaja Marinę, że incydent z Isaurem nie zaszkodził efektom operacji. Yolanda uświadamia lekarza, że mężczyzna ma obsesję na punkcie Mariny. Uważa, że powinna ona donieść na niego policji. Marina z góry zakłada, że skoro nie uwierzono jej, gdy oskarżyła Isaura o gwałt, tym bardziej zostanie zignorowana teraz.

Susana poznaje Edsona. Myśli, że jest nią zainteresowany, tymczasem jego uwagę przykuwa Vanessa. W trakcie rozmowy dowiaduje się, że dysponuje pokaźnym majątkiem i szuka żony, która wprowadzi go do świata bogatych ludzi. Oferuje mu siebie, ale on odpowiada że zależy mu na młodej dziewczynie, mogącej jeszcze obdarzyć go potomstwem. Susana uznaje, że to idealna partia dla Vanessy i namawia córkę do poślubienia Edsona.

Doktor Bazán prosi Paulina i Yolandę, aby pomogli mu nakłonić Marinę do przyjęcia propozycji zamieszkania u niego w domu. W ten sposób mógłby stale doglądać postępy w leczeniu. Na prośbę Paulina Ana wmawia Vanessie, że ten zmienił adres zamieszkania. Przez nieostrożność Luis i Susana niemal zostają nakryci przez Prudencię na pocałunku. Marina mówi Damianie, że Isauro odwiedził ją w szpitalu i próbował zabrać ją wbrew jej woli.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.