„Maria z przedmieścia” – Odcinek 55: Zemsta zazdrosnego męża

W 55. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando próbuje zabić Nanda. Emisja 21 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Pociąg do Veracruz jest gotowy do odjazdu. Agripina, Veracruz i Nando zmierzają na peron, aby do niego wsiąść. Victoria zaczepia Agripinę. Zarzuca kobiecie, że usiłuje odsunąć syna od jego biologicznej matki. Agripina oznajmia, że jest gotowa zabić każdego, kto stanie pomiędzy nią a Nandem. Wkrótce María także przybywa na peron. Próbuje wywołać Nanda z odjeżdżającego pociągu. Chłopak słyszy ją. Wychyla się z wagonu i dziękuje jej z daleka za okazaną pomoc. María błaga go, żeby jej nie opuszczał, gdyż jest jego matką.

Victoria zawiadamia Maríę o kolejnym postoju pociągu w Apizaco. Jeśli przybędą tam przed przyjazdem pociągu, zatrzymają Nanda. Nando zauważa Maríę i Victorię czekającą na stacji w Apizaco. Wybiega im na przywitanie. Agripina także wysiada, aby rozmówić się z Maríą. Posądzą ją o próbę odebrania jej syna. María wyprowadza ją z błędu. Proponuje jej wspólny wyjazd, aby Nando miał przy sobie dwie matki – tę, która go wychowała oraz tę, która wydała go na świat.

Agripina w końcu wyjawia Nandowi, że María jest jego matką. Soraya wierzy, że jest jedyną spadkobierczynią fortuny zmarłego męża. Wysyła do rodziny De la Vega list zapowiadający jej powrót. Fernando i Victoria uznają, że to kolejny niesmaczny żart Penélope i jej męża. Po otwarciu testamentu męża Soraya dowiaduje się, że otrzyma część spadku, jeśli zajmie się opieką Almy do uzyskania przez nią pełnoletności. María opowiada Nandowi o tym, jak oddała go pod opiekę Agripinie. Luis Fernando wpada w gniew, gdy zastaje Maríę i Nanda w swoim domu. Sięga po broń i oddaje strzał w stronę chłopaka. Aby go powstrzymać, María wykrzykuje mężowi w twarz, że Nando jest ich synem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.