„Światło twoich oczu” – Odcinek 55: Bez miłości

W 55. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Alberto dowiaduje się o załamaniu nerwowym Vanessy. Emisja 21 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Dyrektor banku informuje Prudencię, że nie może wycofać zainwestowanych pieniędzy przed terminem. Susana dowiaduje się, że jej córka zerwała z Albertem. Pragnie szybko zaradzić tej sytuacji. Nakazuje córce symulować rozpacz, a jeśli to nie pomoże, zagrozić Albertowi, że odbierze sobie życie, jeśli do siebie nie wrócą. Sama tymczasem zamierza zaangażować do pomocy Prudencię i Luisa. Vanessa odmawia posłuszeństwa. Oświadcza matce, że ma dość słuchania jej pogróżek i obelg.

Luis z przykrością oznajmia Susanie, że nie zamierza zmuszać Alberta do ślubu z Vanessą. Paulino przyjmuje z obojętnością wiadomość o rozstaniu Vanessy z Albertem. Pyta dziewczynę, czy teraz kiedy przestała liczyć się ze zdaniem matki przedstawi go swoim znajomym. Ona zgadza się, lecz stawia warunek: wpierw musi zmienić swój wygląd oraz znaleźć lepszą pracę. Niezadowolony z takiej odpowiedzi chłopak mówi, że nie jest zainteresowany i prosi, aby więcej do niego nie wracała.

Susana oddaje się Luisowi. Po wszystkim daje mu do zrozumienia, że nie zostanie jego kochanką. Natomiast bez zawahania przyjmuje oferowane przez niego wsparcie finansowe. Luis i Prudencia mówią Albertowi, że Vanessa jest niepocieszona po ich rozstaniu. On wyjaśnia im, że wspólnie podjęli tę decyzję. Vanessa przeżywa załamanie nerwowe.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.