„Maria z przedmieścia” – Odcinek 54: Poszukiwania

W 54. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Victoria i María zamierzają powstrzymać Agripinę przed zabraniem Nanda. Emisja 20 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

María jest wstrząśnięta niespodziewanym odejściem syna. Nando ma wyrzuty sumienia, że opuścił Maríę. Pragnie skontaktować się z nią telefonicznie, lecz Agripina mu na to nie pozwala. María szuka Nanda w dzielnicy na przedmieściach, gdzie wcześniej mieszkał. Ukrywający się tam Nando słyszy jej wołanie. Zdumiewa go, gdy kobieta nazywa go swoim synem, jednak nie wychodzi jej na spotkanie.

Mecenas Larios przynosi Luisowi Fernandowi wieści od Maríi. Mężczyzna nie kryje zaskoczenia, że jego żona z taką łatwością przystała na rozwód. María zapowiada Lupe, że wyjawi mężowi prawdę o odnalezieniu syna w dniu ich rozwodu. Soraya i Óscar pobierają się. Kobieta planuje czym prędzej pozbyć się męża. Namawia go na podróż do Houston samochodem. W trakcie jazdy dochodzi do wypadku zaaranżowanego przez Mejíę. Esperanza nie ma wątpliwości, że Soraya ponosi winę za śmierć Óscara. Soraya zaciera ręce na myśl o powrocie do Meksyku i zemście na Maríi.

Nando dzwoni do domu Maríi. Zawiadamia Victorię, że rodzice zabierają go do Veracruz. Kobieta natychmiast kieruje się na dworzec kolejowy, aby do tego nie dopuścić. Po powrocie do domu María dowiaduje się od Carloty o telefonie od Nanda. Także niezwłocznie udaje się na stację Buenavista.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.