Kolor włosów dziecka utwierdza Marinę w przekonaniu, że jest ono owocem jej miłości z Albertem. Vanessa tłumaczy Paulinowi, że wiadomość o ślubie została zmyślona. On wcale nie wydaje się pocieszony i przypomina jej, że pozostaje narzeczoną Alberta. Na nic zdają się wyjaśnienia dziewczyny, że ona i Alberto tkwią w związku bez przyszłości, którym próbują uśpić swoje prawdziwe uczucia. Nakazuje jej trzymać się od niego z daleka, gdyż z każdym kolejnym spotkaniem i wyznaniem miłości cierpi jeszcze mocniej.

Prudencia pragnie uniezależnić się finansowo od męża. Susana domyśla się, że jej córka spotkała się z Paulinem. Rozjuszona dziewczyna przyznaje jej rację i obarcza ją winą za to, że Paulino nie chce jej więcej widzieć. Susana uderza córkę. Alberto dowiaduje się, że Marina opuściła szpital. Prosi matkę, aby podała mu jej nowy adres. Kobieta wyjaśnia, że nie miała o niczym pojęcia oraz dodaje, że nie zamierza prosić córkę, aby nie przysparzać jej kolejnych problemów. Vanessa mówi Albertowi, że ich związek jest błędem, albowiem każde z nich kocha inną osobę. Susana donosi Luisowi, że jego żona wybiera się do banku. Sugeruje, że zamierza odwołać udzielone mu pełnomocnictwo do zarządzania jej pieniędzmi.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.