„Maria z przedmieścia” - Odcinek 3: Podejrzenie ciąży | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 3: Podejrzenie ciąży

novela.pl 31 sierpnia 2018 0

W 3. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya uprzedza Luisa Fernanda, że może być z nim w ciąży. Emisja 7 września 2018 o godz. 15.40 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 3: Podejrzenie ciąży

Luis Fernando nieustannie docina Maríi, ale dziewczyna nie daje się złamać. Chłopak zachowuje się opryskliwie w stosunku do wszystkich, także do matki, która go rozpieszcza. Soraya i Victoria zmawiają się, żeby usunąć Maríę z domu. Don Fernando wręcza Maríi w prezencie królika i prosi, żeby nazywała go swoim wujkiem. Następnie oznajmia rodzinie, że dziewczyna będzie zasiadała do stołu razem z nimi. Brenda próbuje skontaktować się telefonicznie z Luisem Fernandem.

Luis Fernando znowu upija się. W nocy wchodzi do pokoju Maríi i usiłuje dobrać się do dziewczyny. Krzyki dochodzące z pokoju wyrywają ze snu Victorię. María kryje Luisa Fernanda, żeby nie sprawić przykrości jego rodzicom. Jedynie Lupe poznaje prawdę, ale trzyma język za zębami. Don Fernando i Vanessa zabierają Maríę na zakupy. Później mężczyzna uczy ją, jak posługiwać się sztućcami. Zdesperowana Victoria błaga ojca Honoria, żeby zabrał Maríę z jej domu. Soraya kokietuje Luisa Fernanda. Ponieważ tym razem zostaje odtrącona, w rewanżu insynuuje chłopakowi, że prawdopodobnie spodziewa się jego dziecka.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X