Alberto opowiada Paulinowi o spotkaniu z Mariną, którą nazywa wyjątkową dziewczyną. Chłopak nakazuje mu zapomnieć o niej z obawy, że wyrządzi jej krzywdę – sądzi bowiem, że jako syn majętnego właściciela ziemskiego jest oblegany przez kobiety i traktuje je przedmiotowo. Później przestrzega Yolandę przed spoufalaniem się z Albertem, gdyż uważa go za kobieciarza. Wspomina jej, że rozpytuje o Marinę, bo zapewne uznał ją za łatwą zdobycz. Prudencia zwierza się mężowi, że zawsze pragnęła mieć córkę. Mężczyzna ubolewa nad faktem, że żona nie obdarowała go mnogim potomstwem, ale jest dumny, że urodziła im syna.

Prudencia nakazuje Angustias dowiedzieć się, gdzie została pochowana jej zmarła córka. Przyznaje, że może przestać o niej myśleć i zaczęła nawet zastanawiać się na jej losem, gdyby przeżyła. Isauro wyśmiewa Ramonę, gdy kobieta prosi go, żeby przyuczył ją do zawodu recepcjonistki, aby mogła zastępować Marinę. Nie chce dopuścić do wiadomości, że pewnego dnia Marina zakocha się w innym mężczyźnie i go zostawi. Damiana zwierza się Baldomerowi ze swoich trosk. Boi się, że utraci bezpowrotnie miłość i szacunek Mariny, kiedy dziewczyna pozna prawdę o swoich pochodzeniu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.