„Kobiety w czerni” – Odcinek 29: Ucieczka Julia

W 29. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Uzbrojony w pistolet Julio rzuca się do ucieczki przed Brunem. Emisja 9 stycznia o godz. 11:50 w telewizji WP .

Rita jest niepocieszona, gdy Patricio wyznaje jej, że zakochał się w Jackie. Jackie mówi Josému, że zdaniem Katii fortuna Ximeny pochodzi z wątpliwego źródła. José ignoruje rewelacje Katii, gdyż jej nie ufa, i przypomina Jackie, że ich pieniądze także nie są czyste. Julio żąda od Katii zwrotu dysku z danymi, które mogłyby zaszkodzić Irene. Wyjaśnia, że życie jego żony i syna jest w niebezpieczeństwie. Katia odpowiada, że nie wie, co się stało z płytą, ale nawet gdyby wiedziała, Vanessa i Jackie nie pozwoliłby jej na wydanie nośnika.

Katia wspomina przyjaciółkom o spotkaniu z Juliem i jego ostrzeżeniu. Wszystkie uświadamiają sobie, że muszą opuścić kraj, jednak dla Katii wydaje się to niemożliwe do zrealizowania z powodów finansowych. Tomás uprzedza Irene, że jeśli nie otrzyma sowitej zapłaty, wyśpiewa policji wszystko, co wie na temat tajnych laboratoriów. Julio i Joel szarpią się o pistolet. Z broni pada strzał, który śmiertelnie rani Joela. Julio ucieka z miejsca zdarzenia. Victor zostaje zatrzymany za strzelenie do mężczyzny, który na niego napadł. Patricio prosi Ritę, żeby sprawdziła, czy Victor użył tej samej broni, z której strzelił do Jackie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.