„Dziedziczka” – Odcinek 78: Sara traci dziecko

W 78. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara zostaje ciężko ranna w brzuch i traci ciążę. Emisja 6 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Simón i Mateo dowiadują się od Juana o śmierci don Agustína. Rosa gani Julietę za to, że powiedziała Prosperowi, że nie jest jego córą. Lucas wspomina Juanowi, że słyszał nagranie, na którym Pedro zmawiał się z Henrym. Juan zauważa, że jego komputer i dokumenty zniknęły.

Simón mówi braciom, że nie dogaduje się z Palomą i rozważa rozwód. Julieta wyznaje Alondrze i Jessice, że jest biologiczną córką Severiana. Przyznaje jednak, że to Próspero jest i będzie jej prawdziwym ojcem. Débora informuje Pedra, że Julieta jest córką Severiana. Sara zostaje dźgnięta nożem w brzuch i trafia do szpitala. Mimo natychmiastowej interwencji lekarzom nie udaje się uratować dziecka. Juan przekazuje Sarze złą wiadomość.

Bruno wręcza Pedrowi skradzione rzeczy Juana. Débora nie zamierza dłużej kryć Pedra po tym, co spotkało jej córkę. Wyjawia Juanowi i Simonowi, że ich brat dogadał się z Henrym, żeby skrzywdzić Sarę. Domaga się sprawiedliwości. Juan, Simón i Mateo są zaskoczeni wiadomością, że Pedro kupił akcje ich rodzinnej firmy i zamierza przeprowadzić fuzję z firmą Campo Verde. Pedro oznajmia rodzeństwu, że Julieta jest ich siostrą i prawdziwą córką Severiana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.