„Sześć sióstr” – Odcinek 30: Tajemniczy wielbiciel

W 30. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Adela demaskuje nadawcę bukietów. Znika jedna z sióstr Silva. Emisja 6 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Z pomocą Bernarda siostry Silva znajdują legalny sposób na powstrzymanie wuja przed nieustannym wtrącaniem się do zarządzania rodzinną fabryką. Natomiast dzięki innemu mężczyźnie, Germánowi, Adela ma sposobność do zdemaskowania tajemniczego wielbiciela, którego tożsamość okazuje się dla wszystkich wielkim zaskoczeniem.

Gabriel wpada na pomysł, jak zbić z tropu Lucíę, by nie skojarzyła, że pod maską „pięknej Margarity” ukrywa się jej przyjaciółka Francisca. Kiedy wydaje się, że wszystkie problemy zostały zażegnane, na horyzoncie pojawia się kolejny. Spokojny wieczór w domu rodziny Silva zostaje zakłócony wiadomością o zaginięciu jednej z sióstr.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.