„Imperium kłamstw” – Odcinek 44: Trudna decyzja

W 44. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: María José pragnie posłać Daría za kratki. Emisja 6 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+.

Elisa wyjawia Adrianie, że pracowała dla organizacji Daría. Nie może znieść myśli, że Leonardo dowie się o tym i ją znienawidzi. Adriana radzi jej, żeby sama mu o tym powiedziała i wyjaśniła, że nie działała z własnej woli. Fabricio chce wiedzieć, co łączy Fernandę z Eugeniem. Fernanda ma pretensje do Fabricia, że ją unika i jest wobec niej niesprawiedliwy. Elisa cieszy się, że María José skupiła się na sobie i wróciła na studia.

Pielęgniarka pokazuje Mauriciowi dokumenty, które potwierdzają, że Renata przeszła zabieg, po którym nigdy więcej nie będzie mogła zajść w ciążę. Adriana zauważa, że koledzy z pracy dziwnie ją traktują ze względu na jej płeć. María José wyznaje Leonardowi, że jest gotowa zeznawać przeciwko Daríowi i chce go posłać do więzienia. Leonardo jest przekonany, że Darío odgrywa ważną rolę w organizacji przestępczej, którą próbuje rozpracować. José Luis wyznaje Adrianie, że pragnie ułożyć sobie z nią życie. Piedad opowiada Sarze o tym, jak ojciec Daría ją bił i katował.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.