„Imperium kłamstw” – Odcinek 49: Sprzeciw córek

W 49. telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa, Renata i María José krytykują matkę za jej romans. Emisja 13 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+

Leonardo mówi Sarze i Leslie, że znaleziono Teresę w hotelu z martwym mężczyzną. Fabricio nie wierzy w zapewnienia Sonii, że to Eugenio zlecił zabicie Marcela. Mario wyjawia Adrianie i Leonardowi, że José Luis kazał mu prześwietlić Reynalda Ferrera. Elisa, Renata i María José mają pretensje do Victorii, że wdała się w romans z Eugeniem. María José jest wściekła, że oboje tak długo ukrywali swój romans.

Sonia nie wierzy, że Eugenio jest zabójcą. Mario mówi José Luisowi, że wiedział o romansie Reynalda i Teresy. Victoria ma do żal do córek, że potraktowały ją jak pierwszą lepszą. Renata wyznaje Maríi José, że dotąd nie zwracała uwagi na innych mężczyzn, bo wciąż nie pogodziła się ze śmiercią męża. Victoria uważa, że córki są wobec niej zbyt surowe. Sonia mówi Fabriciowi, że jest jej ostatnią nadzieją na uwolnienie się od Eugenia.

Leonardo uprzedza Elisę, że Amparo zostanie oczyszczona z zarzutów oraz w każdej chwili może zostać zatrzymana. Renata mówi siostrom, że ich matka zrezygnowała z zamiaru poślubienia Eugenia. Darío mówi Fabriciowi, że kiedy pozna prawdę o Eugenio, zechce go zabić. Estela przedstawia się Elisie i Victorii jako pielęgniarka Renaty.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwComments

  1. Gdzie Dalsze streszczenia filmu

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.