„Imperium kłamstw” – Odcinek 45: Przyrodni brat

W 45. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Darío wyjawia Fabriciowi, że są przyrodnimi braćmi. Emisja 7 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+.

Elisa ma pretensje do Leonarda, że wplątał Maríę José do swojego śledztwa. Victoria mówi Eugeniowi, że Elisa odebrała jej prawa do podejmowania decyzji w sprawie leczenia Renaty. Elisa protestuje przeciwko zrzuceniu winy na Eugenia, gdyż jako jedyny zawsze wspierał ją i jej rodzinę. Uprzedza Leonarda, że po audycie ich stosunki ulegną zmianie.

Fernanda wmawia Fabriciowi, że Elisa jest złą osobą i posługuje się nim, tam samo jak Leonardem i Eugeniem. Adriana zrywa z José Luisem. María José widzi, jak Eugenio podrywa Victorię. Mauricio obiecuje Renacie, że o nią zadba i nie pozwoli, by ktokolwiek ją skrzywdził. Elisa omawia z notariuszem kwestię przeniesienia praw do opieki nad Renatą. Chce czym prędzej zabrać siostrę ze szpitala psychiatrycznego.

Fernanda ma dość bycia poniżaną. Ostrzega Eugenia, że powie Fabriciowi o tym, co ich łączy. Eugenio prosi Fabricia, żeby przekonał Elisę do pozostawienia Renaty w szpitalu. Następnie rozkazuje Daríowi nie zadzierać z Victorią. Elisa planuje zastawić pułapkę na Daría podczas wystawy, w której weźmie udział kolekcjoner z Włoch. Eugenio zjawia się w mieszkaniu Fernandy i rozkazuje Carmen się wynieść i zabrać ze sobą Juanita.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.