„Imperium kłamstw” – Odcinek 48: Intencje Eugenia

W 48. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Eugenio oświadcza córkom Victorii, że oświadczył się ich matce. Emisja 12 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+.

Fabricio odkrywa, że to Eugenio zlecił porwanie Maríi José i wrobił Elisę w swoje lewe interesy. Teresa nie przyznaje się do zabicia Reynalda. Fernanda wyjawia Elisie, że ma syna. Darío opowiada przyrodniemu bratu o przekrętach ich ojca oraz o tym, jak wpędził jego matkę do grobu. Uprzedza brata, że jeśli nie ma dość odwagi by stawić mu czoła, niech przynajmniej nie wchodzi mu w drogę. Adriana przesłuchuje Teresę w sprawie śmierci Reynalda.

Elisa wyznaje Fernandzie, że grozi jej więzienie. Renata dowiaduje się od Mauricia, że nie tylko usunięto jej ciążę bez jej zgody ale także przeprowadzono operację, by nigdy więcej nie zaszła w ciążę. Eugenio więzi matkę Fernandy i jej syna na hacjendzie, żeby przypomnieć Fernandzie, że ma nad nią władzę. José Luis żali się bratu, że Teresa przespała się ze swoim kochankiem, żeby się na nim odegrać. Mauricio wyznaje Renacie miłość. Tymczasem Clara mówi Leslie, że zakochała się w Maríi José.

José Luis zamierza zabronić Teresie kontaktów z Leslie, jeśli okaże się, że jest zabójczynią. Fabricio przeszukuje biurko Eugenia w nadziei, że odkryje coś, co pomoże mu go zdemaskować. Sonia pokazuje mu tajną skrytkę Euegnia. Eugenio oznajmia Elisie, Renacie i Maríi José, że kocha ich matkę i poprosił ją o rękę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.