„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 31: Bunt Adriany | novela.pl

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 31: Bunt Adriany

novela.pl 2 stycznia 2017 0

W 31. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Adriana łamie obietnicę matki i stawia się ojcu oraz jego kochance. Emisja 9 stycznia o godz. 15:50 w iTVN

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 31: Bunt Adriany

Eva mówi Adrianie, że Marlene ukartowała cały spisek. Marlene i Andy planują wykorzystać firmę Mon Sol do prowadzenia nieczystych interesów. Adriana wyznaje matce, że Andy odurzał ją narkotykami. Eva prosi córkę, żeby zajęła się Fabiolą i nie stawiała się Marlene. Soraya obawia się, że Bobby nie uwierzy jej ani Panchowi. Adriana sprzecza się z ojcem z powodu Marlene. Cynthia bada przeszłość rodziny Mogollón.

Pablo i Martín planują pomóc Federice. W tym celu zamierzają dowieść romansu Leili z szoferem. Armando nakazuje Marlene trzymać się z dala od jego córek. J.J. uwodzi Marisol. Wspomina jej, że Pablo chce uwolnić Evę. Bobby zawiadamia Pancha, że podpisał dokumenty podsunięte przez Roberta. Pancho obiecuje mu, że zajmie się sprawą oraz popiera jego starania o Adrianę. Pablo śledzi Marisol. J.J. pyta Marisol, czy wierzy w niewinność Evy.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.

Komentarze »


X