„Imperium kłamstw” – Odcinek 46: Czas na ucieczkę

W 46. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo namawia Elisę do ucieczki. Emisja 8 marca 2024 o godz. 19.00 i 02.00 w Novelas+.

Darío mówi Fabriciowi są przyrodnimi braćmi i mają wspólnego ojca, Eugenia. Komendant Olvera jest przekonany, że po śmierci Augusta Galerie Cantú nie zaprzestały nielegalnych działań i istnieją dowody na to, że Elisa maczała palce w praniu pieniędzy. Teresa prosi Reynalda o pomoc w znalezieniu adwokata. Boi się, że José Luis odbierze jej dzieci i pozbawi dachu nad głową. Reynaldo wyznaje, że pragnie ją odzyskać, jednak jej nie odpowiada rola jego kochanki.

Renata przekonuje siostry, by trzymały się razem. Fernanda nie zastaje Carmen i Juanity po powrocie do domu. Leslie ma na brzuchu dwa siniaki. Wyznaje Clarze, że sama je sobie zrobiła, żeby uciszyć głód, bo nie chce być taka gruba jak jej matka. Adriana wyznaje Leonardowi, że zależy jej na ich przyjaźni. José Luis śledzi Reynalda i przystawia mu broń do pleców.

Eugenio wyznaje Victorii, że pragnie ją poślubić i namawia, żeby przestali się ukrywać przed jej córkami. Adriana namawia Leonarda, żeby pojechał do Elisy i wyznał jej miłość. Fabricio odwiedza dom Daría, żeby poznać Piedad. Leonardo uprzedza Elisę, że wkrótce sąd wyda nakaz jej aresztowania. Proponuje jej wspólną ucieczkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.