„Dziedziczka” – Odcinek 80: Wielki triumf miłości. Sara i Juan biorą ślub

W 80. ostatnim odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro umiera. Sara i Juan przysięgają sobie wieczną miłość. Emisja 8 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Pedro chwali się przed Sarą i Julietą swoimi zbrodniami. Débora przybywa na ratunek córce. Bierze Tadeo za zakładnika i ostrzega Pedra, że zabije chłopca, jeśli nie uwolni Sary. Sara ogłusza Pedra i razem z pozostałymi rzuca się do ucieczki. Pedro biegnie za nimi. Lucas, Simón, Juan i Mateo przybywają na ratunek Sarze i Juliecie. Pedro strzela do Lucasa. Sam także zostaje postrzelony – przez Déborę – i musi się wycofać.

Pedro ma halucynacje. Widzi, jak matka namawia go do zjedzenia chleba z trutką na szczury. Uprzedza syna, że jeśli nie wybierze śmierci, spędzi resztę życia w więzieniu. Pedro wybiera śmierć. Julieta wyznaje Mateo, że nie chce umierać. Juan żegna się z konającym bratem. Rodzina del Monte pozuje do zdjęcia, które ma trafić na ścianę, w miejsce obrazu Severiana i Cataliny.

Nadchodzi dzień ślubu Sary i Juana. W końcu ich marzenie o wspólnej przyszłości będzie mogło się ziścić. W obecności rodziny i najbliższych zakochani składają sobie przysięgę miłości. Julieta umiera w trakcie porodu. Odchodzi spełniona, bo życie podarowało jej największy skarb, jakim jest dziecko.

Sara, Juan i ich rodzina Del Monte rozpoczynają nowy rozdział swojego życia. Będą cieszyć się w nim największym dziedzictwem, jakie otrzymali od losu – miłość. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.