„Dziedziczka” – Odcinek 79: Pedro porywa Sarę i Julietę

W 79. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Dante wyznaje swoje grzechy. Pedro porywa Sarę z hacjendy. Emisja 7 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Julieta wyznaje, że Pedro pomógł jej podmienić wyniki badań DNA i wmówić Juanowi, że spodziewa się jego dziecka. Pedro odtwarza nagranie pozostawione przez Dantego. Okazuje się, że nie ma na nim żadnej wzmianki o spadku. Dante prosi o przebaczenie oraz ostrzega przed Pedrem.

Catalina pojawia się Sarze we śnie. Pociesza ją i zapewnia, że zajdzie ponownie w ciążę. Modesto mówi Juanowi, że Pedro stał się złym człowiekiem i zapomniał, czym jest miłość, lojalność i szacunek dla życia. Wyjawia, że Pedro groził jemu i jego rodzinie oraz że zabił własną matkę. Pedro rozkazuje Brunowi pozbyć się komputera oraz wszystkich dokumentów, które mogłyby zostać wykorzystane przeciwko niemu, a następnie opuścić kraj.

Pedro przyjeżdża na hacjendę, żeby zabić braci. Ostatecznie strzela tylko do Juana i ucieka. Prokuratura wydaje zgodę na przeprowadzenie sekcji zwłok w celu sprawdzenia, czy wykopane ciała należą do Aurory i Dantego. Tadeo ma żal do Pedra, że go zostawił. Mężczyzna obiecuje chłopcu, że po niego wróci.

Juan, Sara, Simón, Mateo, Lucas i Modesto oglądają nagranie, które zostawił Dante. Mężczyzna przyznaje się, że oszukiwał ich i manipulował nimi, żeby stracili spadek oraz że spiskował z Pedrem i Deborą. Pedro wraca na hacjendę, żeby porwać Sarę. Później dzwoni do braci, żeby poinformować ich, że uwięził Sarę i Julietę. Jest gotowy je zabić, by Tadeo pozostał jedynym spadkobiercą fortuny rodziny Del Monte.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.