„Kobieta ze stali” – Odcinek 24

José Miguel twierdzi, że każdy widzi, jak bardzo Ivana, nienawidzi swojej kuzynki. Ivana obłudnie zaprzecza twierdząc, że kocha Valentinę jak

José Miguel twierdzi, że każdy widzi, jak bardzo Ivana, nienawidzi swojej kuzynki. Ivana obłudnie zaprzecza twierdząc, że kocha Valentinę jak rodzoną siostrę, co nie oznacza, że nie zauważa jej błędów.

Nazario korzysta z sytuacji i robi wszystko aby zająć miejsce zwolnionego Rosendo. Nie wszystkim się to jednak podoba. Filadelfo informuje o tym Rosendo, zauważa, że Nazario w bezczelny sposób stara się przypodobać właścicielce, aby ta wybrała jego na nowego zarządcę posiadłości.

Ivana spada z konia i traci przytomność. Długo nie czekając, Isabel prosi Valentinę aby ta zabrała ją do lekarza. Kobiety z zaskoczeniem odkrywają, że miejskim lekarzem jest Felipe, ich stary znajomy.

Dostępny od 2 kwietnia o godz. 18:00 w Player.pl / Materiały TVN / Fot. Televisa

“Kobieta ze stali” (Soy tu dueña), telenowela, Meksyk 2010; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Lucero, Fernando Colunga, Gabriela Spanic, Sergio Goyri, Jacqueline Andere, Ana Martín, Eduardo Capetillo, David Zepeda; Strona: www.novela.pl/kobieta-ze-stali.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.