We wtorek 24 marca Telemundo wyemitowało 119. ostatni dwugodzinny odcinek swojej produkcji „Los Miserables” z Aracely Arámbulą i Erikiem Hayserem w rolach głównych.

Zdjęcia do serialu, który wbrew oczekiwaniom stacji, nie powtórzył sukcesu „La Patrony”, co nie znaczy okazał się klapą, dobiegły końca w grudniu ubiegłego roku. Tymczasem okazuje się, że po czteromiesięcznej przerwie Aracely już myśli o następnym projekcie. Oczywiście w barwach Telemundo, z którą ma podpisany ekskluzywny kontrakt.

Dziś historia „Los Miserables” dobiega końca, a my przygotowujemy kolejny projekt. Z którym aktorem z Telemundo chcielibyście zobaczyć mnie w parze? – napisała 40-letnia Chule na swoim Twitterze, pytając fanów oo ich opinię.

W Telemundo miała już okazję spotkać się z Jorge Luisem Pilą i Erikiem. Na kogo padnie teraz?

Zapewne nazwisko aktora oraz tytuł projektu poznamy na tegorocznej imprezie Upfront 2015, która będzie miała miejsce w maju, a podczas której poznamy ofertę programową stacji na sezon 2015-2016.

Warto dodać, że jej drugi serialowy partner już od kilku tygodni jest pochłonięty pracą na planie nowej telenoweli. Erik wrócił do Azteci, gdzie u boku Illiany Fox kręci „Caminos de Guanajuato” – telenowelową wersję hiszpańskiego serialu „Gran Reserva”.


7 KOMENTARZE

  1. I bardzo fajnie,Chule jest piękna i jeszcze długo może grać protagonistki:-)Ja wciąż czekam na telenowele z jej udziałem oczywiście w barwach TM najbardziej na La Patronę:-)Jak dla mnie 2 raz może Aracelce partnerować boski Jorge Luis Pila:-)A jeśli chodzi o kogoś nowego u jej boku to może Jencarlosa Canelę,Davida Chocarro,Christiana Meiera,Gabriela Porrasa:-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.