„Dzika miłość” – Odcinek 1: Hacjenda na Pantanal

W 1. odcinku telenoweli „Dzika miłość”: Joventino zakłada hacjendę na Pantanal. Emisja 20 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Joventino od najmłodszych lat uczy syna, José Leôncia, jak być dobrym ranczerem. Wkrótce potem osiadają na równinie Pantanal i zakładają hacjendę. Mają problem z upilnowaniem jednego byka, zwanego marruá, który wciąż im się wymyka. Joventino znajduje sposób na ujarzmienie dzikiego zwierzęcia, a wraz z nim sprowadza na hacjendę całe stado bydła.

José Leôncio wyrusza bez ojca na kolejny spęd bydła. Joventino zostaje na hacjendzie. W trakcie podroży młody dziedzic poznaje uroczą dziewczynę o imieniu Filó i spędzają razem jedną noc. Po powrocie na hacjendę odkrywa, że jego ojciec zniknął. Długie poszukiwania kończą się fiaskiem – Joventino jakby zapadł się pod ziemię. Zostają po nim jedynie siodło i kapelusz.

Mijają dwa lata, a Juventino wciąż nie wraca. Filó wydaje na świat syna, Tadeu. Tião podejrzewa, że ojcem chłopca jest José Leôncio. José Leôncio przylatuje do Rio de Janeiro. Taksówkarz Reginaldo zaczepia go na lotnisku i oferuje swoją pomoc, a wieczorem zawozi do luksusowej restauracji. José Leôncio poznaje w niej Madelaine.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji o telenoweli „Dzika miłość” na stronie www.novela.pl/dzika-miloscTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.