„Dziedziczka” – Odcinek 67: Poczucie winy

W 67. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Simón czuje się winny śmierci ojca. Emisja 20 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Pedro rozkazuje Deborze powiedzieć Sarze i Juanowi, że kłamała, gdy zapewniała wszystkich, że w Sarze płynie krew Severiana. Patrocinio znajduje pod siodłem konia oset. Jest przekonany, że ktoś celowo go tam podłożył, by sprowokować zwierzę. Pedro nie może zasnąć. Dręczą go wyrzuty sumienia za zabicie własnej matki. Sara mówi Pedrowi, że nie weźmie udziału we mszy w intencji Severiana w rocznicę jego urodzin.

Dante uprzedza Juana, że Pedro może skrzywdzić Sarę. Débora namawia córkę, by wzięła udział w uroczystościach na cześć Severiana, ale Sara odmawia. Juan zauważa, że Aurora nie pojawiła się więcej w miasteczku, odkąd oddał jej swoją część hacjendy. Podejrzewa, że kobieta zniknęła, bo dostała to, na czym jej zależało. Simón jest przygnębiony. W końcu, gdy bracia przychodzą do jego pokoju, wyznaje im, że czuje się winny śmierci ich ojca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.