„Drogocenna perła” – Odcinek 99: Franz ratuje Amelię z rąk Manfreda

W 99. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz udaremnia Manfredowi próbę porwania Amelii. Emisja 2 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Amélia ma dość czekania, aż Franz zdecyduje się jej przebaczyć. Mężczyzna postanawia nie unosić się dumą i pogodzić z ukochaną. Manfred, w przebraniu Zorro, zaczepia Amelię podczas ulicznego karnawału i próbuje zaciągnąć ze sobą. Voplinha widzi, co się dzieje i zawiadamia Franza, który przybiega ukochanej na ratunek. Manfred zostaje pobity, a Franz godzi się z Amelią.

Apolônio wyznaje miłość Francesce. Decio planuje dać nauczkę Arturowi, gdy przyłapuje go z Laurą. Benito dzwoni do Ernesta, by go szantażować. Twierdzi, że posiada dowody, które mogą go pogrążyć, lecz może mu je zwrócić za odpowiednią zapłatą. Zefinha poznaje plany Benita i donosi o nich Manfredowi.

Manfred potrąca Benita samochodem. Mężczyzna trafia do szpitala. Błaga o spotkanie z Ernestem, lecz wkrótce potem umiera i zabiera ze sobą informacje o miejscu ukrycia dowodów. Venceslau zamierza ponownie umieścić Manfreda w szpitalu psychiatrycznym, lecz Gertrude mu zabrania.

Peteleco uświadamia Toniego, że jeśli nic nie zrobi, straci Hildę na zawsze. Aurora i Santinha spiskują przeciwko Loli. Santinha podaje Loli herbatę po której ta traci głos. Manfred prosi Cristinę o rękę. Wścieka się, gdy Cristina prosi go, by nie nazywał jej więcej Amelią i wyrzuca z pokoju.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.