„Rubí” – Odcinek 22: Refugio odkrywa oszustwo Rubí

W 22. odcinku telenoweli „Rubí”: Refugio dowiaduje się, że ojciec Maribel opłacał studia Rubí. Emisja 2 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Elisa krytykuje zachowanie Ingrid. Cayetano oświadcza w obecności wszystkich gości, że nic go nie łączy z Cristiną oraz że nie musi się publicznie spowiadać z prywatnego życia. Arturo myśli, że Cayetano naprzykża się Cristinie. Refugio wyprowadza go z błędu. Wstawia się za szoferem i z radością przyznaje, że aprobuje jego związek z Cristiną.

Arturo zapewnia Refugio, że po wyjeździe Maribel dalej zamierza wspierać finansowo Rubí, by mogła kontynuować studia na płatnej uczelni. Refugio orientuje się, że jej córka przez cały czas kłamała i mdleje. Rubí próbuje zrzucić winę za omdlenie matki na siostrę za jej ukrywany romans z Cayetano.

Héctor pyta Alejandra, czy wciąż kocha Rubí. On przyznaje, że choć jest mu z tym źle, nie może o niej zapomnieć. Rubí wścieka się, gdy Cristina oznajmia, że Cayetano jest jej chłopakiem. Héctor sugeruje Alejandrowi, że Rubí mogła zakochac się w innym mężczyźnie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.