„Drogocenna perła” – Odcinek 92: Manfred trafia do szpitala psychiatrycznego

W 92. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest zamyka Manfreda w szpitalu. Emisja 24 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred odmawia zwrócenia akcji. Ernest radzi Venceslauowi, by przemówił Manfredowi do rozsądku. Walter nie zamierza wynajmować adwokata dla syna. Laura wstawia się za Deciem, lecz Walter pozostaje nieugięty. Manfred mści się na Silvii za zdradę. Na szczęście Viktor pojawia się w porę i przepędza go.

Venceslau wyjawia Amelii i jej rodzinie, że jest ojcem Manfreda. Przyznaje także, że jego syn postradał zmysły i potrzebuje pomocy. Tymczasem Manfred informuje matkę, że znalazł się w poważnych tarapatach. Décio odzyskuje wolność dzięki Arturowi, który zgadza się wpłacić za niego kaucję. Laura zabiera go do siebie. Miquelina ignoruje Arlinda.

Aurora pomaga Fabriciowi zadbać o wygląd. Ernest zamierza umieścić Manfreda w szpitalu psychiatrycznym i powierzyć jego leczenie doktorowi Barreto. Manfred zostaje zabrany przez pielęgniarzy do szpitala wbrew własnego woli i pomimo sprzeciwu Gertrude. Ernest wyrzuca Venceslaua z posiadłości.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.