„Rubí” – Odcinek 15: Héctor całuje Rubí

W 15. dcinku telenoweli „Rubí”: Héctor wręcza Rubí naszyjnik i całuje ją. Emisja 24 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí zamierza odbić Maribel narzeczonego. Genaro nakazuje Luisowi wrócić do stolicy i zapomnieć o Sofíi. Luis nie chce go słuchać, gdyż zdążył już umówić się z Sofíą i nie zamierza jej wystawić. Alejandro je obiad z Victorią. Kobieta przyznaje, że zaimponował jej, gdy poświęcił własne stanowisko, by doktor Bermúdez nie przypisał sobie cudzych zasług. Proponuje mu, żeby zostali przyjaciółmi.

Rubí odwiedza Hectora w jego mieszkaniu pod pretekstem dostarczenia ważnych dokumentów. Wspomina, że umówiła się z Howardem, by wzbudzić w nim zazdrość. Później oznajmia Maribel, że nie może towarzyszyć jej podczas wizyty w salonie sukien ślubnych, bo ona i Héctor są bardzo zajęci.

Posłaniec przynosi do biura Hectora bilety lotnicze dla Genara, jego żony i dzieci. Rubí odkrywa, że jeden z biletów jest dla Luisa Duarte. Rubí ponownie zabiera Hectora na zakupy i flirtuje z nim. Héctor wręcza jej naszyjnik i całują ją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.