„Drogocenna perła” – Odcinek 77: O krok do przodu

W 77. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz planuje pomóc ojcu, ale Pilar odkrywa zamiary. Emisja 3 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred wścieka się, gdy słyszy od Gertrude, że Ernest nazwał go wariatem, który potrzebuje leczenia. Postanawia odegrać się na nim. Każe mu spać razem ze służbą i posyła do ciężkiej pracy w fabryce. Ernest buntuje się. Ubaldo i Viviana proszą Silvię, by nie wychodziła z ukrycia, dopóki nie odzyska wszystkich wspomnień i nie będzie pewna, komu może zaufać, a komu nie. Franz w przebraniu zachodzi do domu Ubalda i pyta o Silvię. Bibiana nie chce go wpuścić.

Sonan i Matilde martwią się o Rubensa. Viktor powtarza Franzowi, co udało mu się dowiedzieć na temat jego ojca. Wspólnie obmyślają plan, jak wyciągnąć Ernesta z fabryki i dowiedzieć się, czym szantażuje go Manfred. Aurora prosi Decia o pracę dla Daviego. Odilon zdaje sobie sprawę, że zakochał się w Belmirze. Toni spędza noc z Gaią. Później jednak przyznaje się Hildzie do zdrady i prosi o przebaczenie, ale kobieta uważa, że nie ma już ratunku dla ich małżeństwa. Pilar odkrywa plan Franza i donosi o wszystkim Manfredowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.