„Akacjowa 38” – Odcinek 282: Cayetana na celowniku policji

W 282. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana wpadła w pułapkę Germana. Emisja 17 stycznia 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

María Luisa zgadza się pomagać ojcu. Lourdes mówi córce w sekrecie, że planuje zaprosić Trini na kolację, aby pokazać, gdzie jest jej miejsce. Leonardo prosi przyjaciół o wsparcie finansowo pomysłu wykonania tabliczki upamiętniającej miejsce zamieszkania Germana. Pablo opowiada inspektorom o lekarstwie, które Germán załatwił Cayetanie. Naprowadza ich na lekarza, który pomógł Germanowi zdobyć ów specyfik.

Cayetana nie chce jeść ani wysłuchiwać Celii, która przychodzi ją pocieszyć. Oświadcza Úrsuli, że tym razem nie udaje i naprawdę straciła chęć do życia, ale guwernantka naciska, by nie dała się złamać. Rosina wspomnina podczas przekąski u Cayetany, że śledczy byli u niej w domu i podejrzewają, że Germán i Manuela zostali zabici.

Fabiana wciąż unika rozmowy z Leonor. Mauro uważa, że Cayetana odpowiada za śmierć Germana i Manueli. Inspektor Padilla nie jest o tym przekonany, ale przypomina sobie rozmowę z Germanem, w której ten wspominał o zagadkowej relacji Cayetany z Gubernem. Z pomocą Tano, Trini przechwytuje jeden z listów Lourdes. Servando oburza się, że lekarze chcieli mu zrobić lewatywę. Wydawca Navas umawia się na kawę z Rosiną.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.