„Drogocenna perła” – Odcinek 76: Poszukiwania Silvii

W 76. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Sny Perły są wskazówką do odnalezienia Silvii. Emisja 2 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Wszyscy są zaskoczeni decyzją Manfreda o mianowaniu Venceslaua zastępcą dyrektora fabryki. Ernest domaga się wyjaśnień, lecz Manfred go ignoruje. Volpina ma wystąpić w kabarecie. Mundo, Amélia i Franz domyślają się, że Manfred szantażuje Ernesta, zaś sam padł ofiarą szantażu Venceslaua. Nie udaje im się jednak odkryć, jakie tajemnice się za tym kryją. Sonan i Matilde spędzają razem noc. Silvia przypomina sobie Vicktora i syna. Sonan prosi Perłę, by spróbowała zapanować nad snami i odkryć, gdzie przebywa Silvia. Tenpa mówi Jampie, że wiedział o uczuciu, jakie połączyło Matilde i Sonana. Jeśli para doczeka się potomka, urodzi im się wyjątkowe dziecko. Ernest planuje się pozbyć Manfreda i prosi o pomoc Gerturde. Viktor wypytuje Julietę o zachowanie Manfreda wobec ojca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.